ABC cyfrowego eksportu w internecie - od czego zacząć? - 22.02.2022

Cykl szkoleń realizowanych w ramach programu Firmy Jutra skierowany do każdej mikro, małej i średniej firmy w Polsce, która planuje rozwinąć lub rozpocząć sprzedaż w Internecie.

Pandemia koronawirusa boleśnie dotknęła wiele osób i przedsiębiorstw. Jednocześnie przyspieszyła transformację cyfrową przesuwając klientów do Internetu, tworząc zapotrzebowanie na nowe produkty, usługi i rozwijając popyt na sprzedaż i działalność online. Działalność w Internecie stała się dla firm szansą na przetrwanie kryzysu, utrzymanie miejsc pracy i rozwój działalności. Wiele firm rozpoczęło gwałtowną cyfrową rewolucję, w której potrzebują szybkiego kompleksowego wsparcia. Główną barierą dla większości firm, które już zaczęły działalność w Internecie, bądź dopiero ją planują, jest brak wiedzy, umiejętności i narzędzi. Przedsiębiorcy chcą działać, uczyć się i wprowadzać zmiany, ale potrzebują przewodnika, który zrozumie ich indywidualne potrzeby i pokaże jak szybko zacząć działać we właściwym kierunku. Aby odpowiedzieć na powyższe potrzeby, Google wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej uruchomił program szkoleniowo - rozwojowy Firmy Jutra.

     

Szanowni Klienci  

ostatnie BEZPŁATNE szkolenie w ramach programu Firmy Jutra organizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy współpracy z Google i Polskim Funduszem Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej.

ABC cyfrowego eksportu w internecie - od czego zacząć? 

22 lutego 2022 roku, godz. 11:00

Szkolenie dla firm, które są na początku swojej drogi do zdobycia zagranicznych klientów i rynków lub już prowadzą sprzedaż na rynkach zagranicznych, ale chcą robić to jeszcze bardziej skuteczniej. Każdy uczestnik dzięki udziale w warsztatach zdobędzie wiedzę o tym w jaki sposób wykorzystać dostępne w internecie narzędzia do wytypowania nowych potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki. 

Biorąc udział w zajęciach dowiesz się:

  • jak analizować potencjał eksportowy firmy i wybrać potencjalnych rynki docelowe;
  • w jaki sposób lepiej zrozumieć potrzeby i nawyki klientów zagranicznych;
  • jak odnaleźć i poprawić obszary wymagające optymalizacji przy rozwoju firmy na nowych rynkach.

W trakcie spotkania eksperci z Firm Jutra koncentrują się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają poznać potencjał rynku zagranicznego. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych. Zapisz się!

Spotkanie poprowadzi Sebastian Skórski - początki jego działań w Internecie to rok 2000. Jako nastolatek prowadził bloga, potem portal muzyczny w sieci. Jego zainteresowania to strony internetowe WordPress oraz marketing internetowy - chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia i webinary. Od 2017 roku związany programami edukacyjnymi Google, obecnie doradca w programie Firmy Jutra.
   

Szkolenia 60 minutowe, prowadzone online za pomocą Google Meet. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego pod adresem biuro@owp.koscian.net.

Więcej informacji pod nr tel. 65 512 77 83 i 797 508 207. 

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

reklama
PUP
SFPK
WARP
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
Wielkopolski Instytut Jakości
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości