ABC tworzenia projektów - szkolenie 4.12.2020

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online z zakresu

ABC tworzenia projektów,

które odbędzie się 4.12.2020 r. w godz. 9.00-13.30.

Szkolenie w sposób szczególny skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu kościańskiego.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakie są poszczególne elementy projektu, a także poznają m.in. jakie cechy powinien posiadać dobry projekt, w jaki sposób charakteryzować grupę odbiorców i ją rekrutować, jak określać cele i rezultaty, dokonywać opisu działań i konstruować budżet.

Szkolenie odbywać się będzie na platformie internetowej Zoom. Aby uczestniczyć w szkoleniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Zachęcamy do aktywnego udziału w szkoleniu a także, aby podczas trwania szkolenia mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744. Ze względu na organizację szkolenia w wersji online - ilość miejsc uczestników ograniczona.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości w Kościanie

PARTNERZY
PUP
SFPK
WARP
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
K-SSSE