Bezpłatne dyżury ekspertów - 14.10.2019

Spotkanie z konsultantką ds. eksportu i promocji firmy w internecie oraz z prawnikiem

Zapraszamy zainteresowanych 14 października 2019r. na bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji „Poniedziałki z ekspertem”,

do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

 

1. Konsultacje eksportowe w godz. 10.00-14.00.

Podczas konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki.

Przyjdź i zobacz również jak internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Dowiesz się jak dotrzeć do potencjalnych klientów w okolicy i jak zaprezentować swoją ofertę na wizytówce firmy w Google. Google Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt, skierowany do małych i średnich firm. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia i doświadczenia naszego doradcy Karoliny Maj. Doradca przeanalizuje potrzeby Twojej firmy i przygotuje dla niego plan działania, który pomoże rozwinąć firmę w sieci. Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę!

2. Spotkanie z Prawnikiem w godz. od 14.00 do 16.00

Podczas spotkań konsultant z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Malczewski Stoczczak Matyaszczyk, będzie udzielać bezpłatnych porad prawnych przedsiębiorcom oraz osobom, które zamierzają założyć działalność gospodarczą.

Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr. tel. 65 512 77 83/797 508 207 lub pod adresem mailowym biuro@owp.koscian.net. Liczba miejsc ograniczona! 

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty.

Ośrodek Wspierania 
Przedsiębiorczości w Kościanie 

PARTNERZY
PUP
SFPK
WARP
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
K-SSSE