Firmy Jutra - Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości? - 16.06.2021

Stwórz plan rozwoju swojej firmy w Internecie!!!

Szanowni Klienci!

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza 16.06.2021r. o godz. 16:00 wszystkich zainteresowanych na szkolenie online w zakresie marketingu internetowego!

Doradca programu Firmy Jutra opowie:

  • jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Twojej firmy w wyszukiwarce;
  • na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę;
  • jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google;
  • jak zmierzyć ruch na stronie i wiele innych;
  • oraz gdzie szukać wsparcia w ramach programu Firmy Jutra;

Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie Firmy Jutra. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma dostęp do unikalnego kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie, linki do przydatnych narzędzi i kursów oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

Spotkanie poprowadzi Karolina Maj - MBA, Konsultant ds. marketingu internetowego. Doradca w programie Firmy Jutra.
Trener oraz konsultant ds. marketingu internetowego, który z marketingiem ma do czynienia od 19 roku życia. Początkowo w mediach muzycznych jako redaktor naczelny oraz specjalista ds. PR, a następnie jako właściciel agencji marketingowej. Współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd. (obecnie Disney). Uwielbia tworzyć nowe rozwiązania i wcielać je w życie - bawiąc się formą, kolorem i słowem. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Od 2017 roku związana z projektami edukacyjnymi Google. W ramach Google Internetowe Rewolucje skonsultowała ponad 500 firm i przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń. Obecnie wspiera przedsiębiorców w rozwoju w ramach programu Firmy Jutra realizowanego przez Google oraz PFR. Dodatkowo również wykłada marketing na Akademii E-marketingu realizowanej przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach.

Rejestracja odbywa się online, link do zapisów na szkolenie znajduje się tutaj.

Po zarejestrowaniu na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do połączenia z webinarem.

Już teraz zapraszamy serdecznie do zapisywania się na webinarium!

Ośrodek Wspierania 
Przedsiębiorczości w Kościanie

PARTNERZY
PUP
SFPK
WARP
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
K-SSSE