Nasi eksperci

DYŻURY EKSPERTÓW - bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji "Poniedziałki z ekspertem"

NASI EKSPERCI:

Marta Mancera-Mocydlarz – specjalista ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego FE w Poznaniu, z którą można porozmawiać o programach i projektach, sprawdzić harmonogramy naborów wniosków oraz zasięgnąć informacji dotyczących pomocy ze środków unijnych.

Bartosz Nochowicz – specjalista ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego FE w Poznaniu, z którym można porozmawiać o programach i projektach, sprawdzić harmonogramy naborów wniosków oraz zasięgnąć informacji dotyczących pomocy ze środków unijnych.
Mateusz Kozłowski – Regionalny Ekspert PPK, Polskiego Funduszu Rozwoju Portal PPK. Odpowie na pytania i wątpliwości, zarówno w zakresie spraw kadrowo-płacowych, jak też zagadnień istotnych z punktu widzenia pracownika. Pomoże w kwestiach technicznych związanych z wprowadzaniem PPK w przedsiębiorstwie. Pan Mateusz prowadzi równiez dedykowane szkolenia powdrożeniowe z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Łukasz Nowak - adwokat, doradca podatkowy z Adwokackiej Spółki MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy specjalizującej się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, pracy i podatkowego. Posiada praktyczne doświadczenie w postępowaniach w reprezentacji klientów w sprawach przeciwko bankom. 

Jakub Grzelka - trener biznesu, właściciel firmy Storage Business Services w Kościanie, promotor tworzenia startup’ów oraz zakładania działalności gospodarczej, dzielący się wiedzą z zakresu tworzenia, promowania i wsparcia pierwszych przedsięwzięć biznesowych. Z Panem Jakubem można przeanalizować swój pomysł, porozmawiać o procedurach dotyczących zakładania własnej działalności, analizie rynku, marketingu i wielu innych ciekawych tematach związanych ze startem w biznesie.

Izabela Kaczmarek - doradca podatkowy z Biura Rachunkowego Abacus S.C. w Kościanie. Pani Iza konsultuje w zakresie porad podatkowych dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS.
Hanna Szura - doradca podatkowy dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS. Prowadzi własne biuro rachunkowe. 
Wojciech Felman - doradca podatkowy, który również konsultuje w zakresie porad podatkowych dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS. Prowadzi własną firmę doradczą.
   Doradcy Google w programie Firmy Jutra
Karolina Maj Sebastian Skórski Kamila Gąsior Jakub Machała
Agnieszka Kapusta  Ewa Wójcik Bartłomiej Andrzejewski Damian Nowak
   
Jakub Pustuła Kamil Nadolski     
   
reklama
PUP
SFPK
WARP
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
Wielkopolski Instytut Jakości
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości