Nasi eksperci

DYŻURY EKSPERTÓW - bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji "Poniedziałki z ekspertem"

NASI EKSPERCI:

Marta Mancera-Mocydlarz – specjalista ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego FE w Poznaniu, z którą można porozmawiać o programach i projektach, sprawdzić harmonogramy naborów wniosków oraz zasięgnąć informacji dotyczących pomocy ze środków unijnych.

Bartosz Nochowicz – specjalista ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego FE w Poznaniu, z którym można porozmawiać o programach i projektach, sprawdzić harmonogramy naborów wniosków oraz zasięgnąć informacji dotyczących pomocy ze środków unijnych.
Mateusz Kozłowski – Regionalny Ekspert PPK, Polskiego Funduszu Rozwoju Portal PPK. Odpowie na pytania i wątpliwości, zarówno w zakresie spraw kadrowo-płacowych, jak też zagadnień istotnych z punktu widzenia pracownika. Pomoże w kwestiach technicznych związanych z wprowadzaniem PPK w przedsiębiorstwie. Pan Mateusz prowadzi równiez dedykowane szkolenia powdrożeniowe z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Łukasz Nowak - adwokat, doradca podatkowy z Adwokackiej Spółki MSM Malczewski Stoczczak i Partnerzy specjalizującej się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w zakresie prawa korporacyjnego, gospodarczego, pracy i podatkowego. Posiada praktyczne doświadczenie w postępowaniach w reprezentacji klientów w sprawach przeciwko bankom. 

Jakub Grzelka - trener biznesu, właściciel firmy Storage Business Services w Kościanie, promotor tworzenia startup’ów oraz zakładania działalności gospodarczej, dzielący się wiedzą z zakresu tworzenia, promowania i wsparcia pierwszych przedsięwzięć biznesowych. Z Panem Jakubem można przeanalizować swój pomysł, porozmawiać o procedurach dotyczących zakładania własnej działalności, analizie rynku, marketingu i wielu innych ciekawych tematach związanych ze startem w biznesie.

Izabela Kaczmarek - doradca podatkowy z Biura Rachunkowego Abacus S.C. w Kościanie. Pani Iza konsultuje w zakresie porad podatkowych dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS.
Hanna Szura - doradca podatkowy dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS. Prowadzi własne biuro rachunkowe. 
Wojciech Felman - doradca podatkowy, który również konsultuje w zakresie porad podatkowych dla rozpoczynających działalność w ramach akcji "START BIZNES" organizowanej przez KIDP. Wspomaga cennymi radami osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, omawia zagadnienia związane z finansami, podatkami oraz składkami na ZUS. Prowadzi własną firmę doradczą.
   Doradcy Google w programie Firmy Jutra
Karolina Maj Sebastian Skórski Kamila Gąsior Jakub Machała
Agnieszka Kapusta  Ewa Wójcik Bartłomiej Andrzejewski Damian Nowak
   
Jakub Pustuła Kamil Nadolski     
   
PARTNERZY
PUP
SFPK
WARP
Agencja Rozwoju Regionalnego
OCWP
KIDP
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Fundusz rozwoju i promocji
US
Centrum PISOP
K-SSSE